Підтримати

Молодь Добрянської громади згуртувалась у вирішенні питань дозвілля

Молодь Добрянської громади успішно втілила 2 ініціативи в рамках конкурсу міні-грантів ГО «Центр Доброчин» за підтримки Європейського фонду за демократію.

Метою конкурсу є підтримка креативної діяльності активної молоді пілотних громад Чернігівської області у реалізації їх ініціатив для впливу на розвиток своєї громади, а також мотивація молоді свідомо брати участь у житті громад.

01 02

У літній час в затишне селище Добрянка з’їжджається велика кількість молоді. Але, на жаль, місце для організованого відпочинку відсутнє. Тому актив Молодіжної ради запропонував створити місце для відпочинку на задньому дворику Добрянського молодіжного центру для молоді. В подальшому це місце можливо використовувати як платформу для проведення різноманітних заходів. На дворику вже була створена альпійська гірка та насаджені квіти, але цього недостатньо для комфорту та відпочинку для молоді. Адже молоді потрібен простір для відпочинку, зустрічей, спілкування та обміну досвідом. Так в зимовий період молодь гуртується та проводить свій вільний час в молодіжному центрі, але коли на вулиці тепло, то хочеться створити простір на відкритому повітрі.

04 05

В першу чергу молодь намалювала патріотичний арт, який тепер пробуджує любов до Батьківщини, особливо в такий непростий для всіх час. Потім облаштувала територію, закупивши та поставивши дерев’яні лавки і гойдалку. В подальшому це місце буде використовувати як літній кінотеатр. Як зазначили молоді активісти: «Цією діяльністю ми згуртували молодь для подальших дій в реалізації задуму. Нам дуже подобається реалізовані проекти –  є місце для відпочинку, патріотичний арт-мурал, сподіваємось, що і далі наша діяльність буде знаходити підтримку. Хочеться сказати дякуємо усім хто допоміг нам з реалізацією цієї затишної галявини.”

07 08

Діяльність проходить в рамках проекту Центру Доброчин «Розширення можливостей залучення молоді в Чернігівській області», що виконується за фінансової підтримки Європейського фонду за демократію.