Підтримати

Молодь Кіптівської громади створила культурно-дозвіллєвий молодіжний простір

Молодіжна рада в Кіптівській громаді завершила проект з облаштування культурно- дозвіллєвого простору при Підлісненському будинку культури в рамках конкурсу міні-грантів ГО «Центр Доброчин» за підтримки Європейського фонду за демократію.

В селі Підлісному не було простору для змістовного дозвілля молоді. Тому було вирішено створити сучасний культурно-дозвіллєвий молодіжний простір на базі Підлісненського сільського будинку культури. Запланували провести косметичний ремонт існуючого приміщення та зробити його більш зручним, сучасним та затишним.

Долаючи деякі перепони, несподіванки у вигляді неочікуваних поворотів у ремонті, бо будівля таки трохи “з характером”, скептицизм та критику (без якої ну ніяк не обійтися) молоді люди таки створили затишну кімнату, яка вже радо зустрічає відвідувачів.

Як це було, можна подивитись  тут:

https://www.facebook.com/100017263622061/videos/1098739527500477

Наразі цей простір слугує майданчиком для обговорення ідей, командної та індивідуальної роботи, проведення просвітницьких та культурно – масових заходів, а також розвитку волонтерства і пропагування активної участі молоді в житті громади.

Велика подяка Трутню Андрію, Влад Борисенко, Павлу Биковцю, Toxa Garkavko, без яких нічого б не вдалося!

Молодь створила вільний простір, де змістовно проводить вільний  час, розвивається та навчається! Все буде Україна!

#молодьрулить #молодьсуперсила #молодіжнарада #чернігівщина #youth #молодь #Dobrochyn #EED

 Діяльність проходить в рамках проекту Центру Доброчин «Розширення можливостей залучення молоді в Чернігівській області», що виконується за фінансової підтримки Європейського фонду за демократію.