Ніжинська молодь вчиться вільній і етичній від корупції поведінці  

Громадська організація «Чернігівський Центр Прав Людини» організувала дві антикорупційні дискусії серед молоді Ніжина 20 лютого 2018 року.

На заходах за системою «рівний-рівному» учасники активно обговорювали як корупція впливає на освіту, охорону здоров’я, правосуддя, демократію, процвітання і розвиток? Учасники фокусувались на темі корупції як однієї з найбільших перешкод для досягнення сталого розвитку, забираючи гроші звідти, де вони найбільше потрібні, послаблюючи врядування, процвітання, дотримання прав, надання послуг і сферу зайнятості.

Для стимулювання молодих поколінь будувати вільне від корупції майбутнє, дискусії побудовані на випадках з реального життя, підкреслюючи, що вибір на користь доброчесності та проти корупції іноді може бути дуже важким, тому потрібно бути готовим до цього.

Такі заходи навчають молодь етичній і вільній від корупції поведінці для забезпечення доброчесності майбутніх фахівців України і подолання цього серйозного злочину, який підриває соціально-економічний розвиток у всіх суспільствах.

Сьогоднішня українська молодь керуватиме країною завтра. Ми повинні забезпечити, щоб майбутні покоління українських фахівців знали, що вони можуть зробити для боротьби з корупцією і як їй протидіяти.

Працюючи в командах, студенти визначали, як спонукати молодь замислилися чому необхідно знизити толерантність до корупції та як мотивувати молодь до свідомої участі в антикорупційної діяльності. Дискусії допомогли молоді покращити компетенції протидії хабарництву. Загалом захід відбувся у дружній атмосфері.

Долучайтесь та слідкуйте за новинами на публічній сторінці проекту  https://www.facebook.com/razzdolkor/ в соціальній мережі Facebook.

01 02 03 04 05 06 07 08 09 11 12 13