Центр Доброчин активно працює над посиленням громадського контролю за діями влади та активізації громадян у процесі прийняття рішень, а також захищає права і свободи людини.

Якщо Ви хочете допомогти роботі організації, можете зробити добровільну пожертву:

Добровільна пожертва означає повну і безповоротну згоду платника  здійснити добровільну пожертву, яка не підлягає поверненню.

Підтримати

Статутна діяльність організації  визначена в Статут ГО “Центр Доброчин”

Отримувач: Громадська організація «Центр Доброчин»

Призначення платежу«Добровільна пожертва на статутну діяльність організації».

Реквізити: 

ЄДРПОУ 25786504, р/р № UA333223130000026002000012071, ПАТ “Укрексімбанк”, МФО 322313.

або

ЄДРПОУ 25786504, р/р № UA723535860000026007051433049, АТ КБ ПРИВАТБАНК, МФО 353586.

ПОЛІТИКА ЗІ ЗБОРУ КОШТІВ ТА ПОЖЕРТВ

Cфера застосування

Ця політика стосується осіб, що уповноважені діяти з метою збору коштів та управління пожертвами в ГО “Центр Доброчин” – Правління.

Рекомендації, наведені нижче,  стосуються кожного члена команди ГО “Центр Доброчин” найманого, залученого в якості експерта або консультанта або будь-кого іншого, хто в якийсь момент бере участь у зборі коштів для організації

Мета

Мета документу — визначення позиції ГО “Центр Доброчин” щодо практики збору та процедури, що застосовуються під час збору коштів та управління пожертвами.

Стаття 1. Загальні положення

1.1 ГО “Центр Доброчин” фінансується з різних джерел, таких як фонди, міжнародні організації, державні та недержавні агенції, підпри­ємницькі структури, приватні особи.

1.2 Пожертви, гранти та інші джерела надходжень дозволяють ГО “Центр Доброчин” виконувати основну мету діяльності організації: розбудову відкритого, демократичного громадянського суспільства шляхом захисту та сприянню реалізації прав і свобод людини в усіх сферах суспільного життя; сприяння правоохоронним органам та органам державної влади у сфері боротьби з організованою злочинністю та корупцією.

1.3 Політикою ГО “Центр Доброчин” є згода на прийняття запропонованої підтримки від будь-якого донора (грошима або іншим чином), якщо така згода не вплине на її незалежність у досягненні своєї мети діяльності або не поставить під сумнів її доброчесність або репутацію.

1.4 ГО “Центр Доброчин”  фіксує всі пожертви та публічно розкриває їх, зі згадуванням у Річному звіті та на веб сайті організації.

Стаття 2. Загальні принципи при зборі коштів.

2.1 Збір коштів слід розуміти як процес отримання добровільних внесків, благодійних пожертв грошима або іншими ресурсами фондів,  державних та недержавних агенцій,  підпри­ємницьких структур, приватних осіб,  фізичних осіб та юридичних осіб, суб’єктів підприємницької діяльності нерезидентів України.

2.2 Діяльність зі збору коштів відбувається постійно багатьма шляхами. Вони включають, та не обмежуються такими методами: звернення про грантову допомогу, краудфандингові кампанії,  використання електронних платіжних засобів у платіжній системі –  “еквайринг” (acquire).

2.3 Усі кошти, мають бути використані на потреби, які зазначені в описі кампанії або діяльності  за статутом організації.

3  Зловживання впливом та конфлікт інтересів:

3.1 Організація не може бути залучена у зловживання впливом або які інші дії, які навіть

віддалено можуть видаватися за конфлікт інтересів.

 Ви також можете особисто долучитися до реалізації проектів організації.

Детальніше про це можна дізнатися за телефоном (0462) 67 7181, надіславши листа на адресу dobrochyn@cn.relc.com, або завітавши до нашого офісу за адресою: місто Чернігів, вул. Жабинського 13/42.

Висловлюємо глибоку вдячність за сприяння програмній діяльності та посилення інституційного потенціалу Центру Доброчин.